Н О В И Н И

27.01.2014

  Перелік міжнародних і всеукраїнських конгресів, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів, які заплановано у 2014 році, можна переглянути у Молодому науковцю.

18.01.2014

  14-16 січня на базі кафедри загального землеробства КНТУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів "Вклад молоді у розвиток агропромислового виробництва України".
  Програма конференції та збірник тез доповідей завантажити.

29.11.2013

  Шановні члени СНТ та студенти!
Інформаційні повідомлення про Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт розміщено у розділі Повідомлення -> Конкурси.
 СНТ КНТУ зичить Вам успіхів і високих здобутків у науковій діяльності та призових місць на конкурсах СНР!

01.11.2013

 Фоторепортаж з Науково-практичного семінара “Програмна архітектура комп’ютера: актуальні задачі та наукоємні технології” , який відбувся 31 жовтня 2013 року в Інформаційно-ресурсному центрі КНТУ переглянути.

24.09.2013

 СНТ КНТУ запрошує взяти участь у Науково-практичному семінарі “Програмна архітектура комп’ютера: актуальні задачі та наукоємні технології” , який відбудеться 31 жовтня 2013 року на базі кафедри програмного забезпечення.
 Реєстрація учасників здійснюється до 25 жовтня, подача тез доповідей – до 29 жовтня. З питань участі просимо звертатись: кафедра ПЗ (каб. 502), вн.тел. (390) 4-49, conf_kir [ at ] ukr.net

18.09.2013

 Голова Студентського наукового товариства КНТУ Вікторія Даркіна взяла участь у роботі Всеукраїнського круглого столу “Студентський погляд на законодавчі реформи у сфері вищої освіти України”, який відбувся 14 вересня в Національній академії наук України (м. Київ).
 Під час заходу лідери органів студентського самоврядування та студентських організацій з усієї країни обговорили зареєстровані у Парламенті законопроекти “Про вищу освіту”, висловили підтримку рішенню профільного Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо прийняття в першому читанні проекту Закону № 1187-2. Цей законопроект розроблено робочою групою з освітян, експертів, студентських та молодіжних організацій під керівництвом відомого вченого М. Згуровського.   Фото.

29.05.2013

 29 травня Студентським науковим товариством КНТУ спільно з кафедрою гуманітарних наук та документознавства факультету економіки та менеджменту проведено засідання Круглого столу “Проблеми стандартизації та уніфікації системи управлінської документації”.
 Учасники заходу – студенти і викладачі університету обговорили сучасний стан та проблеми практичного використання державних й міжнародних стандартів, роль уніфікації в безпосередній роботі з документами, а також переваги й недоліки нормативно-методичної бази у сфері документування.

24.05.2013

 22 травня Студентським науковим товариством КНТУ проведено чергове заняття Відкритої аспірантури. Цього разу дискусійне заняття провів проректор з наукової роботи КНТУ, професор Кропівний В.М., який присвятив його актуальним питанням вступу й навчання у аспірантурі. Під час заходу Володимир Миколайович детально ознайомив присутніх з вітчизняною та закордонною системами підготовки наукових кадрів, умовами вступу до аспірантури, спеціальностями, за якими у нашому університеті готують кандидатів та докторів наук, а також розповів про навчання в аспірантурі, вимоги до дисертації та процедуру її захисту.

16.04.2013

  16 квітня Студентським науковим товариством КНТУ проведено перше дискусійне заняття Відкритої аспірантури за участю науково-активних студентів університету.
  Відкриваючи захід, голова товариства Вікторія Даркіна зазначила, що метою започаткованого проекту є надання методичної та організаційної допомоги студентам в організації їх науково-дослідної роботи і суміжній діяльності, а також сприяння у підготовці до вступу в аспірантуру.
  Перше заняття Відкритої аспірантури, яке провів науковий керівник СНТ КНТУ Олександр Доренський, було присвячене основним засадам наукової діяльності студента: застосуванню офіційних електронних ресурсів наукової періодики України, основним правилам підготовки, оформлення й публікації тез доповіді за результатами досліджень.
  Чергове зібрання Відкритої аспірантури заплановано на 22 травня.

02.04.2013

  27-29 березня Студентське наукове товариство спільно з кафедрою програмного забезпечення КНТУ проведено Всеукраїнську НПК студентів і магістрантів “Сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення комп’ютерних систем”.
  Учасниками конференції з понад двадцяти ВНЗ України розглянуто й обговорено наукові, технічні, технологічні і практичні проблеми сучасних інформаційних технологій, програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж, теорії розробки програмного забезпечення, захисту інформації в ІТС, програмного й інформаційного забезпечення автоматизованих систем керування, сучасних ІТ-технологій підготовки фахівців з програмування.
  За результами роботи конференції, найкращих доповідачів нагороджено Дипломами й Відзнаками Оргкомітету. Серед них – студент НТУУ “КПІ” Богдан Ступак, студенти ЗНУ Ксенія Мяснянкіна, Валентина Кучерук, студент ОПК Василь Лісішин, студенти КНТУ Антон Долженко, Олена Змеул, Сергій Печенюк, студенти ХНУ ім. В. Каразіна Юлія Гончарова, Наталія Мартиненко, Яна Попова, студентка ДонНТУ Анастасія Годла, студент ЗДІА Дмитро Кулик.
  Збірник тез можна переглянути у Збірники СНТ.

25.02.2013

  22 лютого представники СНТ КНТУ взяли участь у роботі Регіонального круглого столу «Діяльність студентських наукових товариств у сучасних умовах», ініційованого Науковим товариством студентів та аспірантів Запорізького національного університету.
  Під час заходу Голови студентських наукових товариств презентували свої СНТ, обмінялись досвідом організації їх діяльності, поінформували про студентські науково-практичні заходи, заплановані на 2013 рік.
  У ході засідання було обговорено проблеми підтримки студентської науки на державному рівні, перспективи міжнародної співпраці наукових товариств ВНЗ, інноваційні підходи в студентській науці, а також питання діяльності наукових об’єднань студентів як засіб самовизначення й самореалізації наукової молоді та роль наукового керівника як стимулюючого чинника у становленні молодого науковця.   Фото.

04.12.2012

4 грудня відбулась звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства КНТУ. Делегати конференції затвердили звіт голови СНТ КНТУ за 2011-2012 н.р., ухвалили кадрові рішення: обрали Головою Товариства студентку 2-го курсу ФЕМ Вікторію Даркіну, заступником Голови - студентку 2-го курсу ФЕМ Марину Марченко, секретарем СНТ КНТУ - студентку 4-го курсу МТФ Олену Змеул. Фотозвіт.

26.11.2012

22-23 листопада на базі кафедри фінансів та планування КНТУ відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Фінансова політика: глобальні та національні пріоритети формування й реалізації".
Електронний збірник тез доповідей можна переглянути у Збірники СНТ.

22.11.2012

Студентське наукове товариство КНТУ щиро вітає студентів університету, які стали переможцями ІІ турів Всеукраїнських олімпіад у 2012 році! Читати далі...

16.11.2012

14-16 листопада 2012 року кафедрою електротехнічних систем та СНТ КНТУ проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих учених Проблеми енергоефективності та енергозбере- ження.
Електронний збірник тез доповідей можна переглянути у Збірники СНТ.

05.11.2012

Студентське наукове товариство КНТУ спільно з кафедрою будівельних, дорожніх машин і будівництва 24-26 жовтня провели Всеукраїнський студентський науково-практичний семінар “Досвід впровадження у навчальний процес сучасних комп’ютерних технологій”. Фотозвіт.
Електронний збірник тез доповідей можна переглянути у Збірники СНТ.

04.11.2012

СНТ КНТУ та кафедра програмного забезпечення запрошує всіх бажаючих 12 листопада о 12:40 год. в ауд. № 500 (5-й поверх головного корпусу університету) на відкриту лекцію “Розробка програмного забезпечення Mobile-систем”, яку проводитиме програміст-фахівець у галузі програмування Mobile-систем Інтернет-компанії “Onix” Роман Загорський.
За довідками звертайтесь у каб. 502 або пишіть на snt-kntu[а]ukr.net.
Додано 12.11.2012 Презентація представника IK "Onix" Романа Загорського завантажити

20.10.2012

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантівта молодих учених “Проблеми енергоефективності та енергозбере- ження”. Детальніше - у Заходи КНТУ

15.10.2012

СНТ КНТУ запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “Сучасні енергозберігаючі технології вирощування сільськогосподарських культур”. Детальніше - у Заходи КНТУ

28.09.2012

СНТ КНТУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському студентському науково-практичному семінарі “Досвід впровадження у навчальний процес сучасних комп’ютерних технологій”, який відбудеться 24-26 жовтня. Детальніше - у розділі Заходи КНТУ

26.03.2012

21-23 березня 2012 року на базі кафедри програмного забезпечення КНТУ відбувся Всеукраїнський СНПС “Сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення комп’ютерних систем”.
За організацію та проведення цього заходу СНТ КНТУ висловлює щиру подяку кафедрі програмного забезпечення, а також усім тим, хто взяв у ньому участь, та, особливо, головному організатору Семінару, викладачу кафедри програмного забезпечення Доренському Олександру Павловичу!!! Детальніше...

29.11.2011

23 листопада 2011 року факультетом економіки і менеджменту спільно із студентським науковим товариством цього факультету було організовано та проведено круглий стіл “Шляхи і перспективи співпраці України і Китаю в умовах глобалізації”. Фотозвіт.

29.11.2011

23 листопада 2011 року на базі кафедри загального землеробства відбувся круглий стіл “Проблеми впровадження новітніх систем землеробства в агропромислове виробництво України”. Фотозвіт.

29.11.2011

23 листопада 2011 року на базі кафедри аудиту та оподаткування відбувся круглий стіл “Контроль планування та адміністрування податкових надходжень до бюджетів різних рівнів в умовах Податкового кодексу України”. Фотозвіт.

29.11.2011

18 жовтня 2011 року на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування відбулась студентська науково-практична конференція “Підвищення технічного рівня сільськогосподарських машин та їх робочих органів”. Фотозвіт.

25.11.2011

26-27 жовтня 2011 року на базі кафедри будівельних, дорожніх машин та будівництва КНТУ відбувся Всеукраїнський студентський науково-практичний семінар "Досвід впровадження у навчальний процес сучасних комп'ютерних технологій". Детальніше....

01.11.2011

25 жовтня СНТ КНТУ спільно з викладачами кафедри автоматизації виробничих процесів (АВП) організувало круглий стіл “Проблема використання сучасних мехатронних систем (гексапод) в різних галузях народного господарства” для студентів цієї кафедри.
Детальніше....

27.09.2011

Круглий стіл "Формування ідей на винахід, підготовка та оформлення документів для подачі заявки”
Детальніше....Наші контакти

an image

Україна, Кіровоградська область, м. Кіровоград
Вищий навчальний заклад: Кіровоградський національний технічний університет
Назва наукового товариства: Студентське наукове товариство Кіровоградського національного технічного університету (СНТ КНТУ)
Голова Студентського наукового товариства КНТУ: Даркіна Вікторія, студентка 2-го курсу; e-mail: viktoriyadarkina[a]ukr.net
Науковий керівник Студентського наукового товариства КНТУ: Доренський Олександр Павлович; тел.: (0522) 390-449; e-mail: snt-kntu[a]ukr.net
Електронна скринька Студентського наукового товариства КНТУ: snt-kntu[a]ukr.net

Сайт Студентського наукового товариства Кіровоградського національного технічного університету